General Mobile, yeni akıllı telefonunu MWC 2019 kapsamında tanıtmaya hazırlanıyor. Yerli üretim etiketiyle satışa sunulan marka bütçe dostu modelleriyle büyük bir başarı yakalamıştı. GM 9 Pro’nun yerini alacak model yine uygun fiyata yüksek performansla gelecek.

General Mobile geçtiğimiz yıl MWC 2018’de iki model tanıtmıştı.

General Mobile, piyasaya sunacağı yeni modellerinin lansmanını 25 Şubat’ta başlayacak olan MWC 2019 etkinliğinde yapacak. Firma sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla yeni cihazlarını tanıtacağı tarihi paylaştı. General Mobile lansmanı 26 Şubat Salı günü, MWC Hall 5, Stant SF61’de saat 14.00’da gerçekleşecek. Lansman canlı olarak General Mobile’ın Facebook ve YouTube hesaplarından yayınlanacak.

Türkiye’de üretilen General Mobile telefonlar Android One platformu üyeliğiyle dünya genelinde büyük başarılar elde etti. Tanıtılacak olan yeni amiral gemisinin GM 9 Pro’nun yerini alması bekleniyor. Uygun fiyata şık tasarım ve yüksek performans sunan markanın yeni modelde de aynı çizgide gideceğini tahmin ediyoruz. Ancak cihazın teknik özellikleriyle ilgili şu anda hiçbir bilgi bulunmuyor.